Vytisknout

Výsledky 2014

Napsal Super User. Uloženo v Výsledky

Výsledky Boráku zatím neoficiální - mohou být ještě upraveny

Výsledky excel, výsledky PDF

Ultra 70 km

# Poř. Poř. Kat Jméno Příjmení DOB Klub Kat Čas
280 1 1 Daniel Orálek 29.3.1970 AC Moravská Slávia M 5:25:36
295 2 2 Pavel Sedlák 5.11.1971 ČAU M 5:34:43
297 3 3 Mirek Kachyňa 24.3.1969 TriSK Olomouc M 5:45:35
296 4 4 Jan Jaeger 29.5.1975 MTB Apollo sport Ústí nad Labem M 6:03:43
294 5 5 Petr Dostálek 7.5.1967 Uhlířský důl M 6:07:09
299 6 1 Radomír Ambrož 15.11.1963 Lanškroun M50 6:17:55
298 7 6 Jiří Selucký 3.8.1965 Kyjov M 6:19:06
281 8 2 Ondřej Prokop 19.4.1962 Dromeus M50 6:32:00
288 9 7 David Koribský 5.4.1981 Adrenalinsport klub PV M 6:54:00
282 10 1 Alena Žákovská 23.12.1962 Horizont kola Novák Blansko Z50 7:03:32
286 11 1 Veronika Kleinová 8.3.1978 ČAU Z 8:08:07
285 12 8 Zbyněk  Šanda 6.5.1972 Nohy hadrové panenky M 8:27:00
292 13 3 Jaroslav Koribský 12.6.1957 Adrenalinsport klub Prostějov M50 8:33:20
293 14 1 Jan  Dolejš 23.12.1949 TJ Sokol Unhošť M60 8:34:44
321 15 2 Vilma Podmelová 2.7.1962 AC Moravská Slávia Z50 8:39:12
287 16 9 Libor Svozil 5.10.1971 MK Seitl Ostrava M 8:45:43
291 17 4 Stanislav Ďurík 26.11.1958 Polabští běžci M50 9:19:10

Maraton

# Poř. Poř. Kat Jméno Příjmení DOB Klub KAT Čas
330 1 1 Libor Žouželka 28.11.1978 SKP Šumperk M 3:02:46
337 2 2 Jiří Helleší 23.7.1979 M 3:14:03
342 3 1 Roman Tománek 11.10.1960 Gallak Slavičín M50 3:14:04
360 4 3 Petr  Odložil 31.5.1905 Hrabová M 3:15:00
341 5 2 Miroslav Kucko 19.5.1958 Liberec M50 3:22:43
347 6 4 Michal  Jandásek 1.6.1905 M 3:35:00
336 7 1 Alexander Simon 17.11.1947 DS Žilina M60 3:39:54
340 8 5 Stanislav Jančář 21.1.1967 MK Seitl Ostrava M 3:42:00
9 6 Viktor Brezovský 2.2.1978 KK Zátor M 3:43:00
339 10 3 František Michalička 16.10.1964 ŠKP Žilina M50 3:45:40
324 11 4 Petr Hrček 4.6.1961 M50 3:47:17
344 12 7 Ondřej  Greguš Litovel M 3:55:00
346 13 5 Jan Schvarcenbacher 19.4.1962 MK Seitl Ostrava M50 3:56:00
338 14 8 Jaromír Běhal 22.12.1989 M 4:02:00
345 15 9 Jakub  Markievič Litovel M 4:02:00
362 16 10 Vlastimil  Redslavský 8.5.1905 TJ LIGA 100  Olomouc  M 4:04:00
322 17 11 Miroslav Vostrý 19.6.1977 MK Kladno M 4:06:35
326 18 1 Kateřina Piechowicz 17.3.1981 ULTRASTA Frýdek-Místek Z 4:07:00
327 19 12 Karel Hostaša 5.10.1971 Přerov M 4:07:30
333 20 13 Vít Lenhart 30.10.1982 TJ Liga 100 Olomouc M 4:07:30
325 21 2 Petr Kuchař 11.7.1951 Maratón klub Kladno M60 4:20:00
332 22 3 Václav Sadílek 30.6.1950 TJ Sokol Albrechtice M60 4:30:00
343 23 6 Milan  Daněk 15.5.1905 Horizont kola Novák M50 5:22:00
335 24 1 Jiří Březina 23.4.1939 SK Přerov M70 5:43:00
329 25 4 Otto Seitl 19.3.1953 MK Seitl Ostrava M60 6:49:00